KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12994358
nr 1299 4358
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Rovor. Signerad, numrerad 25/80, daterad 1980. Motivet: 41x50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:52:13
6/1 19:36:49
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz